Škola?

September 1, 2010 - Reykjavík, Iceland

Tak za sebou máme první dny ve škole, zařizovací dny. Byla to fuška, nenávidim to. Pořád někde něco hledat, o něco žádat, pak na to čekat, pak zjistit, že je to jen první krok z deseti. Navíc naše angličtina, úrovně "pochytit jen polovinu", nám to zrovna neusnadňuje.

Předměty, který máme zatím zapsaný jsou tedy: Icelandic Culture (v jeho rámci budou různý výlety, sledování islandských filmů, galerie, muzea atd.), Vocabulary (Islandština = science fiction), Politics of Culture (zatím o tom nic nevíme, info hodina bude až v pátek), Ethics of Nature (to možná vyhodíme:)) a pro nás velmi podstatný předmět English for Practical Purpose. Doufám, že se mi pak přestane stávat, když chci něco rychle vyhrknout, že ze mě vypadne český slovo s velmi anglickym přízvukem:D   RRRozumim

No mam tu ale trable, nejdřív se mi podělá nabíječka k notebooku, takže jsem (dosud) závislá na Aničce, pak mám podezření na zánět močovejch cest a teď mi zas nefunguje telefon? WTF, sakra?!

Musela jsem si trochu postěžovat...

 

Klára


2 Comments

Srna:
September 8, 2010
Drž se holka!! Držíme ti palce, všechno zvládneš:) Těšíme se na další postěžování si..jen do toho, nestyď se:) Možná tě potěší, že já zas na Korsice komunikuji francouzsky - já :oD...dovedeš si to představit:) těším se na další reporty o předmětech...
klára:
September 11, 2010
no hele, vážně si to neumim představit!:)
a doufám, že stěžování si už nebude potřeba...snad jen na moje sny..to je síla, co mi tady v noci běhá hlavou...to kdybych sem psala, tak se se mnou snad všichni radši přestanou bavit:)
Fuzzy Travel · Next »
Create blog · Login